Kolejne sukcesy naszej mistrzyni fryzjerstwa – Ewy Gawendy

Uczennica kasy III fryzjerskiej Ewa Gawenda również w tym roku okazała się najlepsza w wojewódzkim konkursie fryzjerskim. 1 marca w Katowicach odbyły się XXVII Eliminacje Wojewódzkie do Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerstwa organizowane przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach i Komisję Branżową Fryzjersko -Kosmetyczną. Ewa Gawenda zdobyła I miejsce w konkurencji indywidualnej „Plecionka i warkocze na długich włosach” i I miejsce w konkurencji indywidualnej ” Fryzura ślubna z długich włosów”. Jako mistrzyni Śląska będzie reprezentować województwo w zawodach ogólnopolskich w Poznaniu. Przypomnijmy że Ewa w zeszłym roku zdobyła także dwa I miejsca w województwie w konkurencjach ” Fale wyciskane na mokro” ” Fryzura damska” i IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego Poznań 2019 w kategorii Fryzjerstwo Damskie – Juniorzy Mistrz.