DKMS

2️⃣3️⃣ października 🍁🍂w naszej szkole gościliśmy panią Martę, która jest honorowym dawcą szpiku💖. Podzieliła się z nami swoim doświadczeniem oraz informacjami jak zostać dawcą. W naszej szkole zarejestrowało się 1️⃣4️⃣ nowych dawców. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy💕💞💓💖 https://www.youtube.com/watch?v=VUxi8Gp1RJ

Ogień dla Świetlikowa

13 października uczennice naszej szkoły Julia, Patrycja, Alicja, Angelika, Oktawia. Laura, Aleksandra, Emilia pod opieką pani Ewy, Moniki i Renaty wzięły udział w niesamowitym wydarzeniu.
Ponad trzydziestu szefów kuchni z całej Polski gotowało dla wszystkich gości. Degustacje, pokazy, konkurs kulinarny wielka bitwa Masterchef Junior i szefowie kuchni, koncerty, licytacje i wiele wiele innych.
A to wszystko dla #Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Tego dnia zbierano pieniądze dla wszystkich dzieciaków które potrzebują naszej pomocy!

Śląska Szkoła z Życiem
W dniu 13.09.2019 przedstawicielki szkolnego wolontariatu wzięły udział w uroczystej gali w ramach podsumowania I edycji projektu „Śląska #Komórkomania”. Spotkanie odbyło się w siedzibie WOM w Katowicach. Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem Śląskiej Szkoły z Życiem. To dzięki Wam udało się to przedsięwzięcie zorganizować w naszej szkole. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji już w październiku.

Wolontariusz na medal

15 maja w ośrodku wypoczynkowym Paprocany , odbyła się XXIII Olimpiada Specjalna województwa śląskiego. Wolontariusze z naszej szkoły spisali się na medal, opiekując się niepełnosprawnymi uczestnikami zmagań sportowych.