IV Tyska Gala Najzdolniejsi 2019

We wtorek, 29 października 2019 r. w Teatrze Małym odbyła się IV Tyska Gala Najzdolniejsi. Podczas Gali nagrodzono 150 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Z wielka dumą informujemy, że w gronie najzdolniejszych uczniów w Tychach znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

1. Emilia Giel – uczennica klasy czwartej Technikum nr 4 im. Hanny i Kazimierza Wejchertów. Emilia otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendium to przyznawane jest uczniowi, który osiągnął najlepsze wyniki w nauce w szkole.

2. Ewa Gawenda – uczennica klasy trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia nr 2. Ewa jako jedyna uczennica w Tychach otrzymała stypendium Lider Zawodu. Stypendium to otrzymują uczniowie, którzy mają osiągnięcia w zakresie kształcenia zawodowego. Ewa Gawenda jest zwyciężczynią Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego.

3. Jakub Mucha – uczeń klas drugiej Technikum nr 4 im. Hanny i Kazimierza Wejchertów. Jakub otrzymał wyróżnienie w kategorii specjalnej. Jest mistrzem świata w międzynarodowych zawodach w sterowaniu modelami na uwięzi.

Gratulujemy!