ZWOLNIENI Z TEORII

W imieniu Dyrektora Zespołu Szkół nr 5 w Tychach Marka Waca, uczniowie zapraszają na WYSTAWĘ, na której zaprezentowane zostaną rzeczy pochodzące z recyklingu. W ramach wystawy będzie można obejrzeć przedmioty codziennego użytku, zegary, drobne bibeloty, biżuterię itp. Atrakcją wystawy będą odrestaurowane motory z ubiegłego wieku oraz pojazdy wystawione przez Tyski Ruch Klasyków.

            O oprawę muzyczną zadba zespół bluesowy Straszni Panowie Dwaj – wystawa odbędzie się w budynku szkoły oraz na jej dziedzińcu 22 maja 2021 roku, w godzinach od 16 do 18, wstęp wolny.

Wszystkich chętnych, wrażliwych na piękno, którym nieobce jest dbanie o nasze środowisko zapraszamy. W trakcie wystawy odbędzie się zbiórka na rzecz Hospicjum Dla Dzieci Świetlikowo w Tychach.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym.