Ogromny sukces Maćka z 3M
Miło nam poinformować, że Maciej zdobył tytuł Mistrza Polski w Ju-Jitsu Sportowym w kategorii U18 do 77 kg podczas Otwartych Mistrzostw Polski Ju-Jitsu Sportowego 2026, które odbyły się 13 czerwca w Katowicach.
To efekt ciężkiej pracy, determinacji i wielu godzin spędzonych na treningach. Gratulujemy Maciejowi znakomitego wyniku oraz godnego reprezentowania swojego klubu i środowiska sportowego.
Brawo, Maciej! Życzymy kolejnych sukcesów na krajowych i międzynarodowych matach!
