Informacja o ubezpieczeniu dla uczniów w roku szkolnym 2022/2023

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 Dyrekcja szkoły nie będzie zawierała polisy grupowej dla dzieci, pozostawiając rodzicom kwestię wyboru i zakupu ubezpieczenia. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, aby pomóc w wyborze rodzicom, udostępniamy ofertę indywidualnego ubezpieczenia NNW firmy Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępnego wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Szczegóły dotyczące ubezpieczenie znajdują się również w zakładce DLA UCZNIA/Ubezpieczenie uczniów.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką. Kod Pośrednika dający zniżkę to 27474.

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/27474

UWAGA: Uczniowie od 1 wrześnie br. nie będą ubezpieczeni w polisie grupowej. Dlatego należy wykupić ubezpieczenie indywidualne najpóźniej do dnia 31.08.2022r., gdyż uczeń zostaje objęty ochroną ubezpieczeniową dopiero od momentu zakupu polisy.

Wszystkie pytania dotyczące ubezpieczenia prosimy kierować do Opiekuna placówki, Pani Agnieszki Kowalewskiej-Kostar pod numerem  887 777 112.