Ubezpieczenie uczniów w roku szk. 2021 2022

Komunikat w sprawie ubezpieczenia szkolnego NNW

Rada Rodziców naszej Szkoły dokonała wyboru oferty ubezpieczenia NNW na kolejny rok szkolny 2021/2022. Uczniowie zostaną objęci ochroną ubezpieczeniową firmy InterRisk TU S.A.

Ochrona ubezpieczeniowa trwać będzie w okresie: 01.09.2021 – 31.08.2022 r.

SKŁADKA roczna:                     60,00 zł

ATUTY OFERTY:

• Świadczenie bólowe wypłacane w przypadku uszkodzeń ciała w następstwie nieszczęśliwego wypadku, które wymagało interwencji medycznej w placówce medycznej oraz co najmniej dwóch wizyt kontrolnych;
  • Zwrot kosztów za zakup lub naprawę okularów lub aparatów słuchowych do 200 zł;
  • Świadczenie wypłacane z tytułu pogryzienia przez psa oraz pokąsania lub ukąszenia;
  • świadczenie wypłacane za pobyt i leczenie w szpitalu – opcja pobyt w szpitalu z powodu choroby  oraz NNW max 100 dni. Stawka za pierwsze 10 dni  – 150,00 zł.
  • Pakiet KLESZCZ i rozpoznanie boreliozy.
  • Brak podlimitów w przypadku potrzeby leczenia lub rehabilitacji;
  • Prosta i szybka procedura likwidacji szkód. Wniosek o wypłatę odszkodowania można wysłać w wersji elektronicznej (na email) lub w wersji papierowej (pocztą).
  • Pomoc indywidualnie wyznaczonego Opiekuna Placówki przez cały okres ochrony (bez  potrzeby kontaktu z infolinią

Kontakt do Opiekuna placówki:     tel. 887 777 112

Przystąpienia można dokonać poprzez:
– kliknięcie w link :

– wypełnienie formularza i opłacenie składki.

Ubezpieczenie obejmuje uczniów od dnia 01.09.2021 do dnia 31.08.2022.

Przystąpień do ubezpieczenia przez stronę www (on-line) można dokonać do dnia 26.09.2021.

Szczegóły oferty w zakładce: Dla ucznia– Ubezpieczenie uczniów