Zebranie z opiekunami uczniów

Zapraszamy Państwa opiekunów uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Tychach na I spotkanie z wychowawcami i dyrektorem szkoły które odbędzie się w szkole 8.09.2021r ( środa)

Spotkania odbędą się według harmonogramu:

klasy I Branżowej Szkoły I stopnia ( klasa 1bf, 1f, 1u) godz. 16.30 spotkanie na auli szkoły z dyrektorem szkoły następnie spotkania z wychowawcami klas w salach lekcyjnych

klasy I Technikum nr 4 ( klasa 1B, 1AM) godz.17.00 spotkanie na auli szkoły z dyrektorem szkoły następnie spotkania z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.

Opiekunowie pozostałych klas spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych godz. 17.00

W związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii prosimy o przestrzeganie zasad przebywania w obiektach publicznych – noszenie maseczek oraz zachowanie dystansu między osobami.