Projekt Zwolnieni z teorii- Świadomy zawód klucz do sukcesu

23 marca w naszej szkole miało miejsce podsumowanie projektu Świadomy zawód – klucz do sukcesu. Przedstawiona była prezentacja z różnymi zawodami oraz wystawione stoiska partnerów projektu, którzy osobiście opowiadali o swoich profesjach. Gościem była też pani z Urzędu Pracy, która opowiadała o bieżącym zapotrzebowaniu na rynku pracy.

Projekt był realizowany w ramach ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii, polegającej na autorskim projekcie społecznym i zaprezentowaniu możliwości wyboru drogi zawodowej. Projekt tyskiej młodzieży skierowany był do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Miał na celu, dzięki możliwości spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, wspomóc ich w dokonaniu właściwego wyboru dalszej ścieżki edukacji.

https://photos.app.goo.gl/dJCb5QdcJYXgNegJA