Od poniedziałku, 18 stycznia do 31 stycznia 2021r zajęcia będą się odbywały na takich zasadach jak przed feriami. W szkole będą prowadzone zajęcia praktyczne zgodnie z planem w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo. Będą także realizowane konsultacje dla maturzystów. Pozostałe zajęcia realizowane będą na odległość.
Może Ci się podobać również
Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w akcji Szlachetna Paczka 2019. Zebraliśmy ciągu 3 dni 2025,73 zł. Pomogliśmy innym – będącym w […]
Z radością zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty naszej szkoły, który odbędzie się 25 marca 2026 w godzinach od 9 do 17. W […]
„Jesteśmy dumni z Polski” tak brzmiał tytuł międzynarodowego konkursu plastycznego w którym Martyna Reszke z klasy 3A zdobyła nagrodę za pracę plastyczną pt. Andrzej Wajda Gratulujemy