Młodzieżowy Budżet Partycypacyjny

Uczniowie złożyli wnioski na dwa projekty – Strefa relaksu „4 kąty”oraz „Zielona Symfonia”. W wyniku głosowania w dniu 7 października br., w którym udział wzięło 240 uczniów naszej szkoły zwyciężył projekt Strefa relaksu „4 kąty”. Projekt ten uzyskał 170 ważnych głosów.

Celem realizacji projektu Strefa relaksu „4 kąty” jest zorganizowanie miejsca odpoczynku dla uczniów między lekcjami. Strefa ta będzie znajdować się na półpiętrze naszej szkoły. Pomieszczenie zostanie podzielone na cztery strefy, które zapewnią prywatność odpoczywającym

Głównym celem projektu „Zielona Symfonia” jest stworzenie strefy do odpoczynku wśród natury, jak również zagospodarowanie ogólnodostępnej przestrzeni, gdzie głównym elementem będą rośliny doniczkowe, gromadzone i pielęgnowane przez uczniów klas o profilu architektura krajobrazu.