Dzienne Archiwa: 23 października, 2019

2 postów

„Panny z Wilka”

…odszedł zanim się dowiedział, jak to wszystko nic nie znaczy, to, co człowiek postanawia i dokonywa świadomie, a wszystko ważne dokonane niechcący zostaje gdzieś za nami i potem nas ściga. (Jarosław Iwaszkiewicz, Panny z Wilka) 22 października dzięki dofinansowaniu biletów przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły PRO EUROPA uczniowie naszej szkoły wzięli […]

Sportowo

TENIS STOŁOWY Krzysztof, Dawid i Konrad wzięli udział w międzyszkolnych zawodach tenisa stołowego, walczyli zaciekle, zabrakło trochę szczęścia. Następnym razem będzie lepiej SZACHY Uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnego rodzaju zawodach i rozgrywkach , ostatnio, 18 października drużyna szachistów rozegrała partyjkę w międzyszkolnych zawodach szachowych.